• 1402/08/28 - 08:28
  • - تعداد بازدید: 72
  • - تعداد بازدید کنندگان: 64
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

پیام تبریک رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران به مناسبت ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار

دکتر عبدالرضا پازوکی رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران به مناسبت ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار پیامی صادر کرد.

38633.mp3 پیام تبریک رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران به مناسبت ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران، متن پیام به این شرح  است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سالروز ولادت بزرگ پرستار کربلا، اسوه نیکی ها، مظهر صبر وشکیبایی، تجسم عینی عفاف و عاطفه ،حضرت زینب کبری (س) ،فرصت ارزشمند ادای احترام به پرستارانی است که مهربانی شان مرهمی برای بیماران و تلاش شان، وسیله ای برای بازگشت مجدد نعمت بزرگ سلامتی به آنان است.
این نامگذاری ارزنده گویای جایگاه و شان والای پرستاران مهربانی است که با منش زینب گونه و با ترک آرامش و آسوده طلبی ، آرامش و رفع درد و رنج بیماران را فراهم می کنند .

همه ما در مقطعی از زندگی خود یا اطرافیان شاهد تجربه دریافت خدمات این عزیران بوده ایم؛ اما در برخی مقاطع حساس نظیر هشت سال دفاع مقدس، دوره خطیر شیوع کرونا و دوره تحریم های ضدانسانی استکبارجهانی علیه مردم مظلوم و آزادیخواه ایران اسلامی، این قشر زحمتکش و پرتلاش با وجود سختی ها با تمام توان، صبوری و نجابت در جهت تحقق اهداف بهداشتی جامعه، اهتمام جدی ورزیده و در ارائه خدمت مطلوب به آحادجامعه از هیچ اقدامی مضایقه نکرده اند.


اینجانب با تبریک زادروز حضرت زینب (س) و روز پرستار، به تمامی کادر پرستاری، اساتید و دانشجویان پرتلاش و فداکار دانشگاه علوم پزشکی ایران ، امیدوارم در سایه توجهات باری تعالی و با پیروی از این الگوی ایمان و ایثار، شاهد ارتقا سطح سلامت جامعه ورشد خدمات حوزه پزشکی و پرستاری درکشور عزیزمان  باشیم و بتوانیم شرایط بهتری را برای این عزیزان فراهم آوریم.

سلامتی همه این عزیزان و خانواده های محترمشان را از درگاه الهی مسئلت می نمایم.

عبدالرضا پازوکی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران

 

  • گروه اخبار : اخبار داخلی
  • کد خبر : 38633
:
کلیدواژه ها
مدیر سیستم
خبرنگار

مدیر سیستم

نظرات

0 کامنت برای این مطلب وجود دارد

کامنت

Template settings