• 1403/04/17 - 20:18
  • - تعداد بازدید: 83
  • - تعداد بازدید کنندگان: 74
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ایران در حاشیه بازدید عملکردی از بیمارستان شهید مطهری:

با افتتاح بیمارستان سوختگی کن کمبود تخت سوختگی جبران خواهد شد

در ادامه بازدیدهای جامع عملکردی بیمارستانها دکتر علی مشکی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ایران به همراه مدیران و کارشناسان معاونت درمان، معاونت غذا و دارو و معاونت بهداشت از بیمارستان شهید مطهری بازدید کرد.بررسی مشکلات بیمارستان با همفکری روسای آن از اهداف این بازدیدها است.

335672.mp3 با افتتاح بیمارستان سوختگی کن کمبود تخت سوختگی جبران خواهد شد

به گزارش روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی ایران ، در ادامه بازدید های جامع عملکردی دکتر علی مشکی معاون درمان دانشگاه از بیمارستان شهید مطهری بازدید کرد. در این بازدیدها مسائل کلان مدیریتی توسط مدیران بررسی شده و مشکلات و چالش های بیمارستان با معاون درمان در میان گذاشته می شود.

دکتر علی مشکی معاون درمان دانشگاه در جمع مدیران بیمارستان شهید مطهری ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ماه محرم و شهادت جانسوز حضرت اباعبدالله الحسین و 72 یار باوفای ایشان در خصوص فرایند بازدید جامع عملکردی توضیح داد و گفت : بازدید از بیمارستان شهید مطهری پایان دور اول بازدید های عملکردی است.

بحث تامین تجهیزات پزشکی از دیگر مواردی بود که دکتر مشکی درباره آن توضیح داد وی افزود :پس از تلاشهای فراوان معاونت غذا ودارو دانشگاه علوم پزشکی ایران جهت تامین تجهیزات پزشکی این موضوع به معاونت درمان سپرده شد که در این باب با همت فراوان دستاوردهای مهمی که مشهود است کسب شد و این روند ادامه دار خواهد بود.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ایران اذعان کرد: یکی از معضلات نظام سلامت کمبود تخت های بیمارستان سوختگی است، از این رو برای افتتاح بیمارستان سوانح سوختگی کن (باب الحوائج) همت چندین برابری صورت خواهد گرفت.

وی افزود: رایگان کردن درمان کودکان زیر 7 سال با تلاش همه ی معاونت ها و مجموعه ها منجر به رضایتمندی بالای مراجعین شد.

  • گروه اخبار : اخبار داخلی,اخبار مراکز درمانی
  • کد خبر : 335672
:
کلیدواژه ها
دل آرا باطبی
خبرنگار

دل آرا باطبی

تصاویر

Template settings