دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
سمینار مدیریت خطر با حضور معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ایران

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۱۱/۷ | 
سمینار یک روزه مدیریت خطر با حضور معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه : این سمینار با حضور دکتر توکلی ؛ معاون درمان دانشگاه مورخ ۶ بهمن ماه در مرکز همایش‌های رازی برگزار گردید.
معاون درمان دانشگاه در حاشیه این سمینار عنوان داشت: این نشست علمی در سطح دانشگاه علوم پزشکی ایران و با هماهنگی مرکز تحقیقات تروما، گروه سلامت و بلایای دانشکده مدیریت و مرکز حوادث و فوریت های پزشکی معاونت درمان به عنوان متولی مدیریت بحران تشکیل شد. 
دکتر توکلی بیان کرد : هدف از برگزاری این سمینار ؛ ارتقاء دانش، افزایش هماهنگی و گسترش مفاهیم مدیریت بحران با توجه به سنجه های اعتباربخشی بیمارستانها است. 
وی  افزود: در این سمینار منتخبینی از تمامی ستادهای شبکه های بهداشت و درمان، بیمارستان های دولتی و خصوصی و حوزه های ستادی معاونت های مختلف شرکت کردند . همچنین اساتیدی از حوزه‌ بحران دانشکده مدیریت ، معاونت درمان و گروه علمی سلامت در بلایا عنوان مدرس در این برنامه حضور داشتند. 
دبیر علمی این سمینار گفت: دانشجویان phd حوادث و بلایا به عنوان هماهنگ کننده این سمینار و به عنوان افرادی که رسالت آموزش را به عهده دارند در این سمینار حضور یافتند.
 دکتر توکلی اظهار کرد : این سمینار با جلسات کاربردی ادامه دارد تا در آن افرادی که درگیر مسائلی در زمان ارائه خدمات هستند بتوانند با طرح سناریوهای عملیاتی به انتقال تجارب کمک نمایند.

 

 CAPTCHA

دفعات مشاهده: 363 بار   |   دفعات چاپ: 4 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر