دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

راهنمای دریافت شناسه سیام

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۷/۲۱ | 

1. ابتدا با کلیک روی دکمه ذیل وارد سامانه سیام شوید
 

ورود به سامانه سیام


 

2. در قسمت "نام سازمان" باید "نام مرکز" خود را وارد نمایید (به طور معمول جهت جستجوی نام مراکزی که بیش از یک کلمه است، ورود یک کلمه برای پیدا کردن مرکز کافی بوده و موفق بودن عمل جستجو را بالا خواهد برد، به عنوان مثال در نام مرکز با عنوان "مسیرشکوفایی" وارد کنید "شکوفایی")

3.در قسمت دانشگاه ناظر باید کلمه  ایران  را وارد کنید (تاکید می‌شود در این قسمت صرفا نوشته شود ایران و از ورودمواردی همچون دانشگاه  ایران، دانشگاه علوم پزشکی ایران وغیره پرهیز نمایید )

4. استان و شهرستان را به دقت انتخاب کنید

5. روی دکمه جستجو کلیک کنید


6. بعد از بررسی نتیجه جستجو و پیدا نمودن رکورد مربوط به مشخصات مرکز خود، شناسه سیام آن را یادداشت و  در قسمت مربوطه وارد نمایید (اگر از امکان copy و past کردن استفاده می‌نمایید  حتما دقت کنید ناخواسته  فاصله یا همان Space انتها و ابتدای شناسه درج نشده باشد و در صورت رخداد، فاصله های مذکور را پاک کنید در غیر اینصورت روند ثبت اطلاعات انجام نخواهد شد)
 

(جهت جستجوی صحیح و سریع فقط قسمت های نام سازمان، نام دانشگاه، استان و شهرستان را وارد کنید و از پرکردن سایر قسمت ها
خودداری نمایید)

 

* دقت داشته باشید اگرنتیجه جستجو شامل بیش از یک پاسخ باشد، مرکز خود را با عنایت به نوع، سازمان ناظر، استان و شهرستان، به درستی  پیدا نمایید. به طور مثال با جستجوی کلمه "آپادانا" چندین مرکز خدمات سلامت شامل بیمارستان، درمانگاه دندانپزشکی، موسسه فیزیوتراپی و غیره نمایش داده می شود که تنها یک مرکز متعلق به شما خواهد بود، لذا در این خصوص عنایت لازم را مبذول فرمایید

* شناسه  سپاس دقیقاً مانند آنچه در سامانه سیام وجود دارد  وارد شود و از حذف خط تیره  خودداری گردد
مثال فرمت صحیح: f66ca0cd-bd1a-4047-9987-73004dc7eaab
مثال فرمت نادرست: f66ca0cdbd1a4047998773004dc7eaab
CAPTCHA
دفعات مشاهده: 213 بار   |   دفعات چاپ: 21 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر