دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
بازدید جامع کارشناسان معاونت درمان از بیمارستان شهدای یافت آباد

 | تاریخ ارسال: 1398/3/21 | 
در روز سه شنبه 21/ خرداد/1398  بازدید جامع کارشناسان معاونت درمان مانند سنوات گذشته و با حضور مدیران معاونت های مختلف درمان از مرکز شهدای یافت آباد انجام پذیرفت .
در این بازدید دو ساعته کارشناسان ذی ربط با حضور در بخش های درمانی و پشتیبانی از نزدیک به انجام بازرسی های منطبق با چهارچوب ها و استانداردهای تعریف شده پرداختند.
در پایان نشستی با حضور کارشناسان معاونت درمان روئسا ومدیران این مرکز برگزار شد که طی آن دکتر چناری ریاست بیمارستان با تشکر از حضور همکاران معاونت درمان ، مباحثی را  در خصوص رسالت واهداف تعیین شده وچشم انداز پیش رو جهت ارایه خدمات هر چه مطلوب تر و بهینه تر مطرح نمود و خواستار همکاری معاونت درمان و معاونت های دیگر جهت کاهش مشکلات و یاری رسانی در باب اخذ مجوزهای قانونی  شد.
دکتر طبائیان مدیر درمان دانشگاه نیز با بیان اهداف بازدید های جامع از مراکز درمانی و اموزشی ، هدف اصلی را آگاهی از تجارب موفق در مراکز وانتقال آن وهمچنین ایجاد ارتباطی تنگاتنگ و رو در رو و آگاهی از مصائب ومشکلات مراکز که در نهایت می تواند پیش درآمدی برای بهبود خدمات درمانی بیمارستان ها باشد.
در پایان لازم به توضیح می باشد که مرکز شهدای یافت اباد با 119 تخت فعال و 200 تخت مصوب داری بخش های بالینی ذیل می باشد:
داخلی و جراحی مردان و زنان، سوختگی حاد، عفونی، ایزوله تنفسی، زایشگاه ، قلب ، CCU، Post CCU، ICU، ICUسوختگی و همودیالیز
و همچنین دارای کلینیک های تخصصی و فوق تخصصی شامل:
داخلی، جراحی عمومی،زنان و زایمان،اطفال، قلب، مغز و اعصاب، اعصاب و روان، عفونی، سوختگی، ارتوپدی، گوش و حلق و بینی، چشم، جراحی پلاستسک و ترمیمی، جراحی دست و اعصاب محیطی، ارولوژی، طب فیزیکی و توانبخشی و طب ورزش می باشد.

 CAPTCHA
دفعات مشاهده: 2826 بار   |   دفعات چاپ: 37 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر