دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

برگزاری سمینار آموزشی 1 روزه تغذیه دارای امتیاز بازآموزی با عنوان « آشنایی با رفرنس ها و منابع جدید تغذیه و رژیم درمانی » ویژه کارشناسان تغذ

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۵/۱۷ | 
    سمینار آموزشی 1 روزه تغذیه دارای امتیاز بازآموزی با عنوان « آشنایی با رفرنس ها و منابع جدید تغذیه و رژیم درمانی »ویژه کارشناسان تغذیه برای اولین بار در تاریخ 16 مرداد ماه سال 96 از ساعت 8 صبح لغایت 14 عصر برای 51 نفر از کارشناسان تغذیه بیمارستان های دانشگاهی و غیر دانشگاهی حوزه معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی ایران در سالن اجتماعات این معاونت به منظور ارتقای آگاهی کارشناسان تغذیه در زمینه نحوه شناسایی و جستجوی الکترونیکی در سایت های معتبر علمی تغذیه برگزار گردید.
برنامه با تلاوت آیات کلام ا.. مجید و سرود ملی جمهوری اسلامی آغاز شد. زهرا سلطانی رضوانده کارشناس تغذیه واحد تغذیه بالینی معاونت درمان ضمن خیرمقدم به حاضرین و تشکر در خصوص حضور فعال در انتخابات نظام پزشکی شهر تهران بزرگ، درخصوص روند برگزاری دوره، سخنانی ایراد نمود و سپس در طی برگزاری دوره متخصصین تغذیه و هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران به عنوان مدرسین دوره در مورد معرفی سایت های معتبر تغذیه و رژیم درمانی در کشور و دنیا، نحوه جستجو و پیدا کردن پایگاه های علمی و تحقیقاتی در رابطه با تغذیه و رژیم درمانی، نحوه دسترسی و استفاده از پایگاه ها و سایت های معتبر علمی و منابع جدید تغذیه و رژیم درمانی، کاربرد رفرنس ها و منابع تغذیه و رژیم درمانی در حیطه تغذیه بالینی و دارویی و مکمل های تغذیه ای سخنانی ایراد نمودند. قابل ذکر است که به لحاظ جدید بودن عنوان آموزشی، مورد استقبال شرکت کنندگان واقع گردید و همچنین دوره بصورت آنلاین یعنی با استفاده از امکانات و دسترسی اینترنتی برگزار گردید .
 
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE

 


کد امنیتی را در کادر بنویسید    
دفعات مشاهده: 130 بار   |   دفعات چاپ: 17 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر