دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

برپایی بیمارستان سیاردانشگاه علوم پزشکی ایران در حرم حضرت امام خمینی (ره)

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۳/۱۵ | 
همزمان با ارتحال ملکوتی بنیان گزار انقلاب اسلامی‌، حضرت امام خمینی (ره) و در روزهای ۱۳ و ۱۴ خرداد ماه ۱۳۹۸ و طبق سنوات گذشته بیمارستان سیار دانشگاه علوم پزشکی ایران پذیرای زائرین حرم روح ا..کبیر بود.
در این خصوص دکتر کوهپایه زاده سرپرست محترم ریاست دانشگاه و دکتر توکلی معاون درمان ضمن بازدید از این بیمارستان صحرایی از نزدیک در جریان ارایه خدمات تیم درمانی مستقر در این بیمارستان قرار گرفته و ضمن خسته نباشید و آرزوی قبولی طاعات و عبادات برای همکاران، توصیه هایی را جهت هر چه بهتر شدن خدمت رسانی به مراجعه کنندگان را ارایه نمودند.
شایان ذکر است این  بیمارستان صحرایی (واقع در ضلع شرقی حرم مطهر) متشکل از پزشکان متخصص،جراح عمومی،طب اورژانس،داخلی، قلب و عروق، عفونی، کادرپرستاری و تزریقات، سرم تراپی، بخش تحت نظر آقایان، تحت نظر خانم ها که درمجموع هشتاد نفر شامل پزشکان، پرستاران ونیروهای خدماتی و پشتیبانی  با همکاری بیمارستان‌های شهدای هفت تیر،  حضرت رسول اکرم (ص)  و بسیج جامعه پزشکی برای زائران حضرت امام خمینی ره به خیل عظیم زائرین خدمت رسانی کردند.
در پایان قابل ذکر است که در راستای طرح ملی کنترل فشار خون، فشار خون  تعداد کثیری از زائرین در مراجعه به بیمارستان سیار کنترل شد.

 CAPTCHA code

دفعات مشاهده: 116 بار   |   دفعات چاپ: 3 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر