دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

مصاحبه دکتر نادرتوکلی به عنوان متخصص طب اورژانس با باشگاه خبرنگاران جوان

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۴/۳ | 
 بیمارستان‌های شهرستان ری به یک هزار و ۲۰۰ تخت نیاز دارند .
توکلی گفت: بیمارستان‌های شهرری با توجه به جمعیت موجود به یک هزار و ۲۰۰ تخت نیاز دارند.  
به گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ نادر توکلی پزشک بیمارستان شهدای هفتم تیر شهرری در مراسم بازدید از بیمارستان هفتم تیر شهرری که امروز(دوشنبه) برگزار شد، با بیان اینکه شهرری یک میلیون نفر جمعیت دارد، اظهار کرد: این در حالی است که بیمارستان‌های شهرری برای خدمت رسانی به شهروندان به یک هزار و ۲۰۰ تخت بیمارستان نیاز دارند. با توجه به اینکه بخش خصوصی در این منطقه سرمایه گذاری نمی‌کند، باید بخش دولتی تحت نظر حاکمیت به مسئله توسعه بیمارستان‌های موجود در شهرری ورود کند.
وی افزود: در حال حاضر ۵۵۰ تخت بیمارستان فعال داریم و با توجه به توسعه بیمارستان‌های شهریار و رباط‌کریم، بیماران ارجاعی به بیمارستان هفتم‌تیر کاهش داشته است.
توکلی با بیان اینکه ساماندهی بیماران ترومایی همواره در مسیر صعود قرار داشته است، گفت: بیمارستان هفتم‌تیر بالاترین ضریب تعداد تخت آی‌سی‌یو را دارد، اما این بیمارستان سابقه ساخت بسیار بالایی دارد و باید در تجهیز زیرساخت‌های این بیمارستان به سرعت اقدامات لازم انجام شود.
پزشک بیمارستان هفتم ‌تیر با بیان اینکه مصدومان ترافیکی و انواع و اقسام خشونت‌های عمدی مانند زورگیری‌ها و ترومای اطفال به این بیمارستان مراجعه می‌کنند، گفت: باید فرهنگ سازی‌های لازم در زمینه خشونت‌های شهری انجام شود تا مصدومان این موضوع کاهش یابند.
https://www.yjc.ir/fa/news/6568523

 


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 184 بار   |   دفعات چاپ: 7 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر