دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

بازدید نماینده مجلس شورای اسلامی ومعاونین دانشگاه از مرکز آموزشی و درمانی شهدای هفتم تیر

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۴/۲ | 
دکتر مبارکی معاون توسعه دانشگاه و دکتر توکلی معاون درمان به همراه نماینده مجلس شورای اسلامی و چندی از مدیران شهرستان ری از مرکز آموزشی و درمانی شهدای هفتم تیر بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه ؛ این بازدید با حضور دکتر مبارکی معاون توسعه دانشگاه،  دکتر توکلی معاون درمان دانشگاه، دکتر علیجانی نماینده مجلس شورای اسلامی ، مهندس صفوی شهردار منطقه ۲۰ ، دکتر صدراعظم نوری رئیس کمیسیون سلامت و محیط زیست و دکتر خلیل آبادی رئیس شورای اسلامی شهرستان ری برگزار شد.
 درابتدای این بازدید دکتر زارع رئیس بیمارستان با اشاره به قدمت ۵۰ ساله این مرکز و کمبود فضای درمانی درخصوص استفاده از فضای مناسب همجواراورژانس جهت ساخت بیمارستان جایگزین از مسئولین ذیربط درخواست مساعدت نمود.
دکتر مبارکی معاون توسعه دانشگاه اظهار داشت : ساخت بیمارستان جایگزین جز مصوبات سفر استانی ریاست جمهور می باشد و بیش از یکسال برای اجرای آن مطالعه و برنامه‌ریزی شده است .
وی در ادامه خواستار حل مشکلات موجود در اجرای این پروژه شد،وافزود : ساخت بیمارستان مجهز و مدرن در منطقه جنوب تهران و ری سبب رفع کمبود های درمانی در این منطقه خواهد شد.
همچنین دکتر توکلی معاون درمان دانشگاه نیز با بیان اینکه بیمارستان های شهرستان ری برای خدمت رسانی مطلوب نیاز به هزار و دویست تخت دارند و با توجه عدم حضور سرمایه گذار بخش خصوصی در این منطقه لزوم سرمایه گذاری بخش دولتی برای توسعه زیرساختهای بیمارستان های شهدای هفتم تیر و فیروزآبادی را ضروری دانست.
در پایان این بازدید ، مقرر شد موضوع درخواست رئیس بیمارستان جهت بررسی بیشتر و نتیجه گیری نهایی به کمیسیون ماده ۷ ارجاع شود .


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 160 بار   |   دفعات چاپ: 10 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر