دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

بازدید شبانه وزیر بهداشت از بیمارستانهای حضرت علی اصغر(ع) ، شهید هاشمی نژاد و حضرت رسول (ص)

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۳/۸ | 
به گزارش روابط عمومی  دانشگاه ؛ در این بازدید که تا ساعات اولیه بامداد امروز ادامه داشت دکتر سید حسن هاشمی  به همراه دکتر ناصری پور رییس دانشگاه حضور داشتند که دکتر هاشمی ضمن گفتگو با پرسنل و همراه بیماران، از بیماران این بیمارستانها نیز عیادت کرد.
وزیر بهداشت ابتدا از بخش های اورژانس، PICU و NICU، آزمایشگاه ژنتیک پزشکی، دیالیز و جراحی بیمارستان کودکان حضرت علی اصغر(ع) بازدید کرد.
دکتر هاشمی همچنین از بخش های اورژانس، دیالیز، اندویورولوژی و لاپاراسکوپی، جراحی، اورولوژی و اتاق های عمل بیمارستان شهید هاشمی نژاد نیز بازدید کردو میزان و نحوه پرداخت هزینه های درمان بیماران مورد پرسش قرار گرفت که پاسخهای ارائه شده مورد رضایت تیم بازدید کننده واقع شد . پس از بازدید جلسه مشترک با حضور مقام وزارت ، معاون درمان وزارت ، ریاست دانشگاه ، معاون آموزشی دانشگاه ، قائم مقام معاون درمان دانشگاه ، مسئول روابط عمومی دانشگاه و مسئولین بیمارستان در دفتر ریاست مرکز تشکیل گردید .
در این جلسه مشکلات بیمارستان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و رهنمودهای لازم توسط ایشان ارائه گردید. در پایان دکتر هاشمی وزیر بهداشت ، ضمن اعلام رضایت از نحوه خدمت رسانی مرکز فوق تخصصی شهید هاشمی نژاد، اظهار امیدواری کرد: که سایر بیمارستانها نیز بتوانند همانند این مرکز در ارائه خدمات مؤثر و جلب رضایت حداکثری مددجویان موفق و سربلند باشند.
وزیر بهداشت همچنین از بخش های اورژانس، اتاق های عمل جنرال و چشم پزشکی و ICU  مجتمع حضرت رسول اکرم(ص) بازدید کرد و در راستای توسعه بخش جراحی قلب توضیحات لازم را بیان نمود.
در جریان بازدید وزیر بهداشت از این بیمارستانها، همراهان بیماران علاوه بر مطرح کردن مشکلات خود با دکتر هاشمی، از خدمات ارزشمند پزشکان، پرستاران و کادر بیمارستانها تشکر کردند.
گفتنی است روز پنج شنبه جلسه ای با حضور برخی از معاونین و مدیران وزارت بهداشت، رییس و معاونین دانشگاه علوم پزشکی ایران و روسای بیمارستانهای شهدای یافت آباد، شهدای هفتم تیر، فیروز آبادی، حضرت علی اصغر(ع)، شهید هاشمی نژاد و حضرت رسول اکرم(ص) به منظور بررسی و رفع مشکلات این بیمارستانها برگزار خواهد شد.


 


CAPTCHA code

مطالب مشابه


دفعات مشاهده: 313 بار   |   دفعات چاپ: 18 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر