دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences


بازدید دکتر قاسم جان بابایی و هئیت همراه از بیمارستانهای تابع دانشگاه علوم پزشکی ایران

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ | 
روز پنجشنبه ۱۰ اسفند ۹۶ دکتر قاسم جان بابایی معاون  درمان  و دکتر بهزاد کلانتری مدیر کل دفتر مدیریت بیمارستانی و تعالی خدمات بالینی وزارت بهداشت و درمان  به همراه دکتر نادر توکلی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ایران از بیمارستان های شهید هاشمی نژاد ، حضرت فاطمه (س) ، محب کوثر و شهید مطهری بازدید به عمل آوردند.
در این بازدید ها ایشان از نزدیک در جریان روند ارایه خدمات درمانی به مراجعه کنندگان قرار گرفتند و سوالاتی را در این خصوص مطرح نمودند که با پاسخ مسئولین مربوطه همراه بود.
دکتر جان بابایی از مهم ترین برنامه های وزارت بهداشت و درمان را توسعه و تکمیل زیر ساخت های مراکز درمانی دانسته و ابراز امیدواری نمودند که طبق چشم انداز ۱۴۰۴ تخت های بیمارستانی به استانداردهای تعریف شده برسد، که در این خصوص طی چند هفته گذشته بازدید های از مراکز تابع دانشگاه علوم پزشکی  ایران صورت پذیرفته است.
دکتر توکلی معاون درمان دانشگاه نیز ضمن تقدیر و تشکر از نگاه ویژه دکتر جان بابایی به  دانشگاه ایران ، از اهداف تعیین شده و سیاست گذاری شده و چشم انداز پیش رو این دانشگاه مطالبی را مطرح و خواستار ایجاد رابطه تنگاتنگ میان دستگا های ذی ربط در حوزه درمان شدند.

 


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 346 بار   |   دفعات چاپ: 30 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر