دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences


بازدید جامع کارشناسان معاونت درمان از مرکز آموزشی ودرمانی فیروزآبادی

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ | 
در روز سه شنبه 96/11/11 بازدید جامع کارشناسان معاونت درمان مانند هفته های  گذشته و با حضور معاون درمان دانشگاه آقای دکتر توکلی ومدیران معاونت های مختلف درمان از مرکز آموزشی و درمانی فیروزآبادی انجام پذیرفت .
در این بازدید که بیش از 4 ساعت به طول انجامید ، همراه با کارشناسان معاونت درمان ، کارشناسانی از معاونت های غذا و دارو و بهداشت نیز برای اولین بار جهت بازرسیهای کامل تر و جامع تر تیم بازرسی را همراهی می نمودند.
پس از بازرسی های منطبق با سنجه ها از سوی کارشناسان واحدهای مختلف ،  نشستی در دفتر کتابخانه مرکز جهت استماع گزارش های تهیه شده تشکیل شد.
در این نشست که با حضور و همراهی دکتر توکلی و روئسا و مسئولین  بیمارستان فیروزابادی  برگزار شد ، که طی آن دکتر مجید رضایی ریاست بیمارستان با تشکر و قدردانی از حضور کارشناسان ، سخنانی را در خصوص پیشینه این مرکز و اقدامات انجام شده و در حال انجام بیان نمودند .
دکتر توکلی معاون درمان دانشگاه نیز با بیان فلسفه ی وجودی تشکیل و راه اندازی بازدید های جامع از حضور کارشناسان معاونت های بهداشتی و غذا و دارو استقبال نموده و به بیان چشم انداز متصور از این بازدیدها مبادرت ورزیدند .
ایشان هدف اصلی از این بازدیدها  را آگاهی از تجارب موفق در مراکز و انتقال آن و همچنین ایجاد ارتباطی تنگاتنگ و رو در رو  و آگاهی از مصائب ومشکلات مراکز که در نهایت می تواند پیش درآمدی برای اعتباری بخشی بیمارستان ها باشد  را ذکر نمودند.
لازم به ذکر می باشد که بیمارستان فیروزآبادی به همت والای مرحوم آیت ا... سید رضا فیروزآبادی در سال 1303 بنا نهاده شد و حال حاضر به عنوان یک بیمارستان جنرال تخصصی  در شهرستان ری و با دارا بودن حدود یکصد تخت ویژه ICU ، CCU و Post CCU به عنوان مرکز تخصصی بخش های ویژه قلب در شهرری و جنوب تهران و تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی ایران به ارایه خدمات درمانی به مردم منطقه می پردازد .

 
 


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 377 بار   |   دفعات چاپ: 24 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر