دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences


برگزاری نشست مشترک مسئولین دانشگاه و روسا ، مدیران، مترونهای مراکز تابعه

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۹/۱۹ | 
نشست مشترک مسئولین دانشگاه و روسا ، مدیران و مترونهای مراکز تابعه دانشگاه صبح امروز شنبه 18 آذرماه با حضور رییس دانشگاه در سالن کنفرانس طبقه هشتم کتابخانه مرکزی برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه: نشست مشترک مسئولین دانشگاه و روسا ، مدیران و مترونهای مراکز تابعه دانشگاه صبح امروز شنبه 18 آذرماه با حضور دکتر ناصری پور رییس دانشگاه، دکتر توکلی معاون درمان، دکتر ولایی معاون غذا و دارو ، سرابی مدیر برنامه ریزی بودجه و پایش عملکرد دانشگاه در سالن کنفرانس طبقه هشتم کتابخانه مرکزی برگزار گردید.
در این جلسه دکتر ناصری پور عنوان کرد: اولین نکته حائز اهمیت این است که روسا و مدیران مراکز توجه جدی در خصوص کاهش هزینه ها و افزایش درآمدها داشته باشند ودر راستای مدیریت منابع ، نظارت مستقیم را سرلوحه امور خود قرار دهند.
رییس دانشگاه بیان نمود: مسئولین مراکز تابعه باید در زمینه نیروی انسانی، بهره وری را افزایش دهند و با بهینه سازی نیروها در کاهش هزینه ها گام بردارند.
وی افزود: مسئله مهم دیگر و قابل توجه نظام پرداخت عملکردی است که لازمه آن فرهنگ سازی در همه بخشهای موجود می باشد، همچنین با راه اندازی و تقویت نظام پیشنهادات ، پیشنهادات سازنده مورد تشویق و تقدیر قرار گیرند.
دکتر ناصری پور ضمن دستور تشکیل جلسه روسا مراکز آموزشی درمانی با تمام پرسنل برای اطلاع رسانی ، بررسی مشکلات موجود و معوقه های پرداختی خواستار آگاه سازی افراد در این زمینه شد.
وی تاکید کرد: در راستای کارآفرینی و خلق ثروت باید راهکارهای گروهی را عملیاتی نمود و در این راه از دانش مدیریتی افراد باتجربه و متخصص دانشکده مدیریت بهره برد .
دکتر ناصری پور اظهار امیدواری کرد: با همکاری بیشتر مراکز تابعه بتوانیم اقدامات مدنظر در راه رسیدن به جایگاه دانشگاههای نسل سوم را پیاده سازی نماییم و ماهم تمام سعی و تلاش خود را بکار می بریم تا در جهت خلق منابع جدید و  بهبود رفاه کارکنان دانشگاه قدم برداریم.
دکتر توکلی هدف از برگزاری این نشست را ابلاغ سیاستهای کلی حوزه درمان و اهم برنامه های معاونت درمان را اعلام کرد.
در این برنامه، در خصوص بررسی علل و راهکارهای کاهش کسورات درآمدهای اختصاصی بیمارستانها، مقایسه وضعیت بخشهای فعال با بخشهای مندرج در پروانه بهره برداری بیمارستانهای دولتی، شاخصهای نیروهای انسانی ، چالش های مدیریتی در بیمارستانها ، ارائه نرم افزار مدیریت تجهیزات پزشکی  و عملیاتی شدن و چالشهای mcmc بحث و تبادل نظر شد.

 


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 322 بار   |   دفعات چاپ: 35 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر