دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences


برگزاری همایش MCMC با حضور رییس دانشگاه

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۸/۲ | 
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران: همایش MCMC با حضور دکتر ناصری پور رییس دانشگاه، دکتر توکلی معاون درمان و رابطین بیمارستانها و مراکز آموزشی درمانی صبح امروز سه شنبه 2 آبان ماه1396  در مرکز سایت  دانشکده پزشکی برگزار شد.
در این همایش دکتر ناصری پور ضمن خوش آمدگویی به شرکت کنندگان بر بحث اورژانس تاکید و اظهار داشت: ساماندهی اورژانس و استفاده از نرم افزارهای لازم جز اولویت های درخواستی از معاونت درمان دانشگاه بوده است .
رییس دانشگاه از اورژانس به عنوان پیشانی بیمارستان نام برد  و تصریح کرد : اورژانس ها به عنوان یک بخش مهم و نقطه شروع در ارایه خدمات به موقع و رسیدگی به بیماران تلقی می گردد که باید بهترین عملکرد را داشته باشند.
دکتر ناصری پور اظهار امیدواری کرد : با راه اندازی سامانه و اجرای صحیح آن بتوانیم شاهد بهبود وضعیت اورژانس در سطح دانشگاه باشیم و انشالله در آینده نزدیک این مرکز به عنوان سانتر نمونه کشوری شناخته شود. وی افزود: دانشگاه حمایت خود را برای پشتیبانی از سامانه  MCMC ، اعلام می دارد .
دکتر توکلی بیان نمود: بحث ستاد هدایت  و راه اندازی سامانه MCMC به عنوان یکی از برنامه های مهم در خدمات اورژانس محسوب می شود .
معاون درمان دانشگاه افزود: نظارت بر درمان مادران باردار، نوزادان ، کودکان و بیماران خاص ، یکی از شاخص های مهم در بیمارستانهای دولتی و خصوصی می باشد که باید زنجیره ارجاع آن به صورت شبکه ای و یکپارچه در آید.
دکتر نادر توکلی گفت: امیدواریم راه اندازی سامانه MCMC به صورت آنلاین و مشخص نمودن روند انتقال و ارجاع بیماران  سبب تسریع روند کار باشیم.

 


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 564 بار   |   دفعات چاپ: 91 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر